Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /usr/home/ardg/domains/srodki-czyszczace.pl/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme-wordpress/src/MenuWalker.php on line 8
czyszczenie samochodu z betonu warszawa

Betolix zadba o Twój samochód

Jesteś właścicielem samochodu dostawczego, przewozisz mieszanki murarskie lub pracujesz w branży budowlanej – zadbaj o swój pojazd. Stosuj płyny Betolix dedykowane do czyszczenia metalu, blach, karoserii i powierzchni lakierowanych z cementu i wapna. Te profesjonalne preparaty skutecznie zabezpieczą Twoje auto przed zabrudzeniami betonowymi oraz plamami z zapraw. Po koncentraty Betolix-u sięgają także właściciele zakładów murarskich oraz firm wynajmujących dla potrzeb budowlanych sprzęt specjalistyczny (koparki, żurawie, podnośniki) i pojazdy (betoniarki samochodowe, samochody z wyciągarkami). Z pomocą tych płynów profesjonaliści utrzymują w dobrym stanie cały tabor samochodów i maszyn. 

Betolix – oczyszczamy pojazd z betonu

Samochody, przewożące cement i poruszające się po placach budowy, stale wymagają czyszczenia, inaczej ich żywotność będzie krótka. Twój bus albo mini ciężarówka zostały zabrudzone mokrym cementem, boisz się o ich karoserię i tapicerkę? Zainwestuj w profesjonalne płyny Betolix. Używają ich właściciele wywrotek, podnośników oraz samochodów z gruszkami mieszającymi zaprawy. Osad cementowy jest bowiem bardzo szkodliwy dla blach i silników wszelkich pojazdów. Chroniące przed złym wpływem pyłu betonowego preparaty Betolix są do nabycia w trzech wariantach (standard, bio- i Betolix-x) oraz trzech pojemnościach (1, 5 i 20 litrów). Jeżeli Twój samochód jest używany na budowie, najlepiej zakup preparat w opakowaniau dwudziestolitrowym – jest ono najbardziej wydajne i wystarczy Ci na dłużej. 

Płyn rozpuszczający beton – jak czyścić auto?

BETOLIX działa szybko i skutecznie. Unikatowa formuła płynu sprawia, że w wyniku obniżania się napięcia powierzchniowego, cząsteczki cieczy wnikają nawet w twarde, skamieniałe struktury betonu. Na efekty nie trzeba czekać długo. Po trzech minutach od użycia preparatu masa betonowa mięknie,  a rozpływający się brud łatwo zmyć wodą. W przypadku grubych warstw cementu należy czasem czynność ponowić, ale ostatecznie karoseria naszego samochodu będzie wyglądała jak nowa. BETOLIX to najbezpieczniejszy na rynku specyfik do rozpuszczania zapraw, które zabrudziły tapicerkę i inne elementy wozu (części chromowane, pokryte gumą albo plastikiem). Betolix jest bezpieczny i nie emituje przykrego zapachu, dzięki czemu jest wybierany częściej niż inne beton-destruktory. 

Środki do czyszczenia z betonu i zapraw – gdzie je nabyć?

Takie preparaty są dostępne w PSB, Mrówce czy Leroy merlin, jednak czasami po prostu nie dysponujemy czasem, by tam pojechać. Rozwiązaniem bywa internet (np. OLX, Ogłaszamy24), ale to z kolei wymaga długiego surfowania po sieci. Zaufaj profesjonalnym adresom www i wybierz po prostu strony sklepów sprzedających produkt, o który Ci chodzi. Płyny Betolix  wyczyszczą Twoje auto z cementu, gipsu, gładzi szpachlowej, gliny itp. W ofercie oprócz koncentratów Betolix i Betolix-x znajdują się też ekologiczne bio-preparaty, których skład sprawia, że bezpiecznie czyszczą z wapna i betonu nawet bardzo delikatne części samochodowe, wykończenia chromowane, emaliowane,  aluminiowe, a także części pokryte gumą czy okleiną. Chcesz pozbyć się grudek betonowych, gipsu, a nawet rdzy z samochodu, wykonaj telefon 513230770 lub wypełnij formularz kontaktowy .

betolix, beton