Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /usr/home/ardg/domains/srodki-czyszczace.pl/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme-wordpress/src/MenuWalker.php on line 8
usuwanie betonu warszawa

Beton-destruktor dla profesjonalistów i nie tylko!

Jako murarz wiesz, że Twoja praca nie kończy się z chwilą postawienia domu czy wykończenia mieszkania. Trzeba po pracy posprzątać, a także wyczyścić własny sprzęt. Zastosuj produkty Betolix, przeznaczone do czyszczenia narzędzi, przyrządów i maszyn z brudu betonowego. Preparaty są bezpiecznie i skuteczne – usuwają zacieki wapienne, kleksy betonowe oraz wszelkiego typu pobudowlany brud. Z pomocą koncentratów Betolixu wyczyścisz nie tylko kielnie, zacieraczki, szpachle czy pace, ale też urządzenia (ubijak, równiarka, mieszadło itp.), szalunki i rusztowania oraz pojazdy do przewożenia materiałów budowlanych. Nie czekaj – kup już dziś unikatowy płyn,który pomoże Ci zachować profesjonalny sprzęt i odzież roboczą w należytym porządku.

Produkty do rozpuszczania betonu – gdzie je nabyć?

Zaufaj ekspertom i zdecydowanie wejdź na strony sklepów specjalistycznych. Znajdziesz w nich ofertę nie gorszą od tej dostępnej w Polskich Składach Budowlanych czy Leroy merlin. Koncentraty Betolix,  usuwające zaprawy murarskie, cement, gips, tynk czy gładź szpachlową z rozmaitych powierzchni, uzyskały już wiele pozytywnych opinii wśród pracowników branży budowlanej, a ich dostarczenie pod wskazany adres odbywa się za darmo. W internetowym sklepie oferującym środki czyszczące Betolix znajdują się różne typy produktów – oprócz płynów Betolix i Betolix-x można nabyć bezpieczny dla środowiska i Twojego zdrowia Betolix-bio, którego  skład sprawia, że preparat skutecznie i bezpiecznie oczyszcza z brudu nawet bardzo delikatne przyrządy, zawierające elementy lakierowane, kauczukowe, z drewna, kamienia czy aluminium. 

Płyny Betolix – zastosowanie w małych i dużych firmach

Produkty Betolix-u są małych sprzedawane w opakowaniach małych (1 litr), średnich i bardzo wydajnych  – dużych (20 litrów), dlatego odpowiadają na zapotrzebowanie zarówno firm jednoosobowych, jak i wielkich przedsiębiorstw budowlanych. 

Tymi produktami możesz usunąć brud zarówno z podstawowego sprzętu murarskiego (kielnie, zacieraczki, pace), jak i z dużych  urządzeń silnikowych i samochodów. Betolix jest bezpieczny dla przydomowej betonomieszarki, innych maszyn, samochodu, którym przewozisz materiały budowlane oraz gruz. Choć pył wapienny i brud zaprawowy jest są bardzo szkodliwe dla wielu urządzeń, z Betolixem utrzymasz je w czystości i sprawności bardzo długo. Dzięki wariantowi ze spryskiwaczem wygodnie usuniesz betonowe grudki i plamy także z ubrań roboczych, butów oraz kasku ochronnego.

Płyn rozpuszczający beton – bezpieczne stosowanie

BETOLIX to silny i bezpieczny preparat o innowacyjnym działaniu. Skład sprawia, że cząsteczki płynu skutecznie wnikają w nawet bardzo głębokie zaschnięte cementowe warstwy. Po spryskaniu na działanie preparatu czekamy około 3 minut, potem rozpuszczoną masę zmywamy wodą. W przypadku grubych warstw cementu konieczna bywa powtórna aplikacja, ale twoje kielnie, pilniki i tarcze będą wyglądały jak nowe. BETOLIX czyści też rusztowania, podesty i szalunki. Jego wyjątkowy skład sprawia, że jest przyjazny dla naskórka skórę i nie wytwarza brzydkiego zapachu. Chcesz usunąć z maszyn i przyrządów warstwy brudu murarskiego, smugi z wapna, gipsu czy gładzi szpachlowej, zadzwoń  513230770 lub napisz  zamow@srodki-czyszczace.pl

betolix, beton