Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /usr/home/ardg/domains/srodki-czyszczace.pl/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme-wordpress/src/MenuWalker.php on line 8
  • Strona główna
płyn do masek z jonami srebra dezynfekcja

Rycerz w srebrnej przyłbicy, czyli płyn do dezynfekcji z jonami Ag chroniący maski i maseczki!

Epidemia koronawirusa postawiła nas w sytuacji wojny. Bitwy o nasze zdrowie i życie toczymy codziennie, a wróg może zaatakować nas wszędzie – w pracy, na zakupach, a szczególnie w przychodni lekarskiej. Musimy zwracać uwagę na higienę i być czujni. Walka może okazać się prostsza, jeśli mamy przy sobie rycerza w srebrnej przyłbicy. Kto to taki? To prawdziwy wojownik w płynie, a konkretniej produkcie dezynfekcyjnym zawierającym jony srebra.

Czytaj dalej

rękawiczki ochronne

Rękawiczki jednorazowe – niezbędna ochrona przed szkodliwymi substancjami, bakteriami i wirusami

Rękawiczki jednorazowe należą do najczęściej stosowanych środków ochronnych. Niezastąpione w szpitalach, przychodniach, laboratoriach, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, a także podczas prac domowych i ogrodniczych. Rękawiczki jednorazowe skutecznie chronią skórę dłoni przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych, podrażnieniami, a także doskonale chronią przed bakteriami i wirusami. Rękawiczki jednorazowe niezbędne są podczas wykonywania codziennych prac,a w dobie pandemii koronawirusa, są doskonałym środkiem zapobiegającym zakażeniom.

Czytaj dalej

usuwanie betonu betolix

Pan Złota Rączka sprząta z BETOLIXEM

Jeżeli mężczyzna dba o swój dom, a do tego kocha go unowocześniać, będzie się musiał także zmierzyć z brudem porementowym. Jeśli jesteś tzw. Złotą Rączką i kochasz prace budowlane, polecamy Ci specyfik, z którym z łatwością posprzątasz ubrudzone zaprawami przestrzenie Twojego miejsca zamieszkania. Stosuj płyny Betolix, przeznaczone do czyszczenia metalu, szyb, drewna oraz powierzchni lakierowanych z cementu i wapna. Te profesjonalne preparaty skutecznie oczyszczą Twoje mieszkanie z zabrudzeń betonowych oraz plam z mieszanek murarskich. Po płyny Betolix-u sięgają zarówno profesjonaliści (murarze, glazurnicy, firmy wynajmujące sprzęt budowlany), jak i amatorzy, którzy sami remontują swoje domostwa i pomieszczenia gospodarcze. Dzięki tym specjalistycznym koncentratom oczyścisz zarówno remontowane powierzchnie, jak i przybory, których użyłeś w trakcie robót (np. kielnie, łaty, szpachlówki, przydomową gruszkę do mieszania zapraw, pistolety do silikonu itp.).

Czytaj dalej

czyszczenie samochodu z betonu warszawa

Betolix zadba o Twój samochód

Jesteś właścicielem samochodu dostawczego, przewozisz mieszanki murarskie lub pracujesz w branży budowlanej – zadbaj o swój pojazd. Stosuj płyny Betolix dedykowane do czyszczenia metalu, blach, karoserii i powierzchni lakierowanych z cementu i wapna. Te profesjonalne preparaty skutecznie zabezpieczą Twoje auto przed zabrudzeniami betonowymi oraz plamami z zapraw. Po koncentraty Betolix-u sięgają także właściciele zakładów murarskich oraz firm wynajmujących dla potrzeb budowlanych sprzęt specjalistyczny (koparki, żurawie, podnośniki) i pojazdy (betoniarki samochodowe, samochody z wyciągarkami). Z pomocą tych płynów profesjonaliści utrzymują w dobrym stanie cały tabor samochodów i maszyn. 

Czytaj dalej

usuwanie betonu warszawa

Beton-destruktor dla profesjonalistów i nie tylko!

Jako murarz wiesz, że Twoja praca nie kończy się z chwilą postawienia domu czy wykończenia mieszkania. Trzeba po pracy posprzątać, a także wyczyścić własny sprzęt. Zastosuj produkty Betolix, przeznaczone do czyszczenia narzędzi, przyrządów i maszyn z brudu betonowego. Preparaty są bezpiecznie i skuteczne – usuwają zacieki wapienne, kleksy betonowe oraz wszelkiego typu pobudowlany brud. Z pomocą koncentratów Betolixu wyczyścisz nie tylko kielnie, zacieraczki, szpachle czy pace, ale też urządzenia (ubijak, równiarka, mieszadło itp.), szalunki i rusztowania oraz pojazdy do przewożenia materiałów budowlanych. Nie czekaj – kup już dziś unikatowy płyn,który pomoże Ci zachować profesjonalny sprzęt i odzież roboczą w należytym porządku.

Czytaj dalej

betolix czyszczenie maszyn budowlanych

Wynajmujesz maszyny budowlane? Stosuj Betolix!

Jesteś właścicielem dobrze prosperującej firmy, wynajmującej sprzęt budowlany – dbasz o jego jakość? Stosuj płyny Betolix dedykowane do czyszczenia z cementu. Te profesjonalne preparaty bezpiecznie i skutecznie  oczyszczą z zabrudzeń betonowych, zacieków wapiennych i plam z wszelkiego rodzaju zapraw murarskich nie tylko mniejszy sprzęt (giętarki, młoty, pompy czy zagęszczarki), ale też duże maszyny budowlane jak koparki, walce czy kompresory. Z pomocą preparatu możesz utrzymać w czystości cały asortyment i flotę (wywrotki, naczepy, betonomieszarki samochodowe).

Czytaj dalej