Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /usr/home/ardg/domains/srodki-czyszczace.pl/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme-wordpress/src/MenuWalker.php on line 8
usuwanie betonu betolix

Pan Złota Rączka sprząta z BETOLIXEM

Jeżeli mężczyzna dba o swój dom, a do tego kocha go unowocześniać, będzie się musiał także zmierzyć z brudem porementowym. Jeśli jesteś tzw. Złotą Rączką i kochasz prace budowlane, polecamy Ci specyfik, z którym z łatwością posprzątasz ubrudzone zaprawami przestrzenie Twojego miejsca zamieszkania. Stosuj płyny Betolix, przeznaczone do czyszczenia metalu, szyb, drewna oraz powierzchni lakierowanych z cementu i wapna. Te profesjonalne preparaty skutecznie oczyszczą Twoje mieszkanie z zabrudzeń betonowych oraz plam z mieszanek murarskich. Po płyny Betolix-u sięgają zarówno profesjonaliści (murarze, glazurnicy, firmy wynajmujące sprzęt budowlany), jak i amatorzy, którzy sami remontują swoje domostwa i pomieszczenia gospodarcze. Dzięki tym specjalistycznym koncentratom oczyścisz zarówno remontowane powierzchnie, jak i przybory, których użyłeś w trakcie robót (np. kielnie, łaty, szpachlówki, przydomową gruszkę do mieszania zapraw, pistolety do silikonu itp.).

Oczyszczamy obejście z betonu – rodzaje płynów

Preparaty Betolix, czyszczące brud z betonu i mieszanek budowlanych, można nabyć w trzech wariantach (Betolix, Betolix-bio i Betolix-x) oraz trzech pojemnościach (1, 5 i 20 litrów). Szczególnie delikatny dla czyszczonych powierzchni jest płyn ekologiczny.  Oznaczenie produktu nazwą „BIO” (Biotechnology Innovation Organization) nie tylko gwarantuje jego łagodniejszy charakter, ale i wyjątkowe bezpieczeństwo płynu zarówno dla otoczenia, jak i czyszczonych miejsc. Betolix-Bio rozpuszcza trudny do usunięcia brud cementowy z przedmiotów lakierowanych, drewnianych, szklanych i aluminiowych. Betolix -bio jest bezlitosny dla nieestetycznych resztek spoiwa betonowego, ale nie uszkodzi kauczukowych czy wykonanych z innych tworzyw sztucznych elementów domu oraz karoserii samochodowej. Betolix-X specjalizuje się w usuwaniu resztek betonu z narzędzi i urządzeń murarskich (kielnie, szpachle, zdzieraki, betoniarki), a także z innych powierzchni metalowych. Równie skuteczna i także dedykowana do czyszczenia maszyn oraz przyborów murarskich jest wersja standardowa produktu, szczególnie w wydajnych pojemnikach.

Płyn rozpuszczający beton – jak stosować

BETOLIX działa bardzo skutecznie, a jego innowacyjna formuła  sprawia, że cząsteczki cieczy wnikają nawet w twarde, skamieniałe struktury betonu. Wystarczy spryskać zabrudzone miejsce i chwilę odczekać. Po trzech minutach od aplikacji preparatu masa betonowa mięknie, brud zaś zmywa się z powodzeniem wodą. W przypadku grubych zaschniętych warstw betonowych należy czynność powtórzyć. BETOLIX to najskuteczniejszy na rynku produkt  do rozpuszczania mieszanek murarskich, zapraw, gliny i innych mas pozostałych po remoncie domu. Oczyść więc zabrudzone okna i ościeżnice, a swój sprzęt murarski zachowaj w gotowości do kolejnego remontu. W końcu jesteś Złotą Rączką i jeszcze nieraz po niego sięgniesz. Płyn Betolix jest bezpieczny i nie wydaje przykrego zapachu, dzięki czemu jest wybierany przez użytkowników częściej niż inne tego rodzaju koncentraty.

Środki do czyszczenia z betonu i zapraw – gdzie je nabyć?

Płyn możesz kupić w dużych sklepach typu Castorama, PSB, Mrówka czy Leroy merlin. Wykorzystaj jednak możliwości internetu, aby szybko i bez problemu zdobyć to, czego pragniesz. Płyny Betolix wyczyszczą Twoje narzędzia, maszyny i obejście z cementu, gipsu, a także z gładzi szpachlowej. Jeżeli podczas remontu ucierpiał Twój samochód, z niego również możesz zmyć zeschły beton, jeżeli tylko użyjesz preparatu Betolix. Warto, gdyż jest on bezpieczny dla lakieru, szkła i tapicerki. Chcesz pozbyć się grudek betonowych, gipsowych, a nawet kleju do glazury, który zabrudził płytki podczas ich układania, Złota Rączko, wybierz numer 513230770 lub wypełnij formularz kontaktowy .

betolix, beton