Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /usr/home/ardg/domains/srodki-czyszczace.pl/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme-wordpress/src/MenuWalker.php on line 8
  • Strona główna
  • News
  • Rycerz w srebrnej przyłbicy, czyli płyn do dezynfekcji z jonami Ag chroniący maski i maseczki!
płyn do masek z jonami srebra dezynfekcja

Rycerz w srebrnej przyłbicy, czyli płyn do dezynfekcji z jonami Ag chroniący maski i maseczki!

Epidemia koronawirusa postawiła nas w sytuacji wojny. Bitwy o nasze zdrowie i życie toczymy codziennie, a wróg może zaatakować nas wszędzie – w pracy, na zakupach, a szczególnie w przychodni lekarskiej. Musimy zwracać uwagę na higienę i być czujni. Walka może okazać się prostsza, jeśli mamy przy sobie rycerza w srebrnej przyłbicy. Kto to taki? To prawdziwy wojownik w płynie, a konkretniej produkcie dezynfekcyjnym zawierającym jony srebra.

Tak długo, jak chodzenie w maskach, będzie konieczne, nasz rycerz w srebrnej przyłbicy będzie mógł wspierać ochronę dróg oddechowych. Jak czyścić maski? W jakiej prać temperaturze? Czy wszystkie maseczki (ffp 1, ffp2, ffp3 i inne) wymagają dezynfekcji? Te i inne pytania wciąż nam towarzyszą, a odpowiedź brzmi: tak! Trzeba dezynfekować? Wiele osób sięga zwykle po dostępny w domu środek na bazie alkoholu – spirytus, wódka, woda toaletowa. Te metody już dziś nie wystarczą – płyn do dezynfekcji masek z jonami srebra to lepsze i nowocześniejsze rozwiązanie. Nasz płyn z Ag+ to prawdziwy HIT na rynku artykułów bakterio – i wirusobójczych. Stosowanie w antyseptyce jonów srebra to nie tylko gwarancja skuteczności, ale też rozwiązanie korzystne ekonomicznie. Oferowany przez nas produkt do dezynfekcji wystarcza nawet na 100 zastosowań, a jego cena także jest warta uwagi – 100 ml kosztuje tylko 59,04 zł. Po ten produkt ze srebrem sięgają właściciele gabinetów medycznych oraz kosmetycznych, polecają specjaliści z różnych gałęzi medycyny. Chcesz wyprać maseczkę wielorazowego użytku, połącz tę czynność z odpowiednim zabezpieczeniem – rozpyl na jej powierzchni płyn antyseptyczny z drobinkami srebra. Produkty spirytusowe to rozwiązanie połowiczne – pewność ochrony daje tylko płyn dezynfekujący ze srebrem koloidalnym do masek zabezpieczających usta i nos. Kolargol jest bezpieczny dla wszystkich profesjonalnych produktów ochronnych.

Dezynfekcja to nie żart. Co wybrać – środek na bazie jonów srebra czy domowe sposoby?

Nim powstały antybiotyki, srebro koloidalne było stosowane jako uniwersalny środek, zwalczający infekcje i choroby. Niedawno jego popularność odżyła, a niektórzy twierdzą, że może zastąpić powszechnie znane terapie medyczne w leczeniu infekcji bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych. Ag+ naprawdę często pomaga w leczeniu poważnych chorób, a zwolennicy srebra koloidalnego przyjmują je jako suplement diety lub nakładają bezpośrednio na skórę. Kolargol (to nie miś, ale nasz rycerz ze srebrną przyłbicą) posiada właściwości dezynfekujące – zwalcza bakterie, wirusy. Możesz wybrać półśrodek, ale lepiej wybierz bezpieczną walkę wspólnie z płynem do dezynfekcji, posiadającym atest!  Produkt zawierający rozproszone srebro to po prostu bezpieczny wybór. Pamiętaj, że zabrudzone maski w czasach epidemii koronawirusa stoją po stronie wroga, bo wirus znajdujący się na włókninie z łatwością może trafić do Twoich dróg oddechowych. Maski, półmaski i przyłbice trzeba bezwzględnie dezynfekować – i to za pomocą odpowiednich preparatów, najlepiej tych z domieszką srebra.

Płyn z jonami srebra – jak przeprowadzać dezynfekcję?

Kupiliśmy maski, ale nie wiemy, czy są bezpieczne? Nie wiadomo, czy na ich powierzchni nie czai się groźny mikrob. Pierzemy, prasujemy, bo wiemy, że wysoka (nie niska, jak niektórzy uważają) temperatura min. 60 stopni celsjusza jest zabójcza dla patogenów. Mróz nie zabija bakterii, nie rozpuści osłonki wirusa! Czas sobie to uświadomić. Gdy wychodzimy na zewnątrz, warto sięgnąć po dodatkowe zabezpieczenie. Płyn z jonami srebra, naniesiony na obie strony maseczki, tworzy niewidzialną barierę dla wszelkiego rodzaju złośliwych gości z powietrza. Nie wystawiaj się na zagrożenie wirusowe i bakteryjne, nie licz na niską temperaturę. Tylko wybrana maseczka, pokryta dodatkową warstwą płynu koloidowego może zapewnić bezpieczeństwo. Produkt z jonami srebra jest obecnie powszechnie stosowany przez specjalistów do dezynfekowania sprzętu i masek w gabinetach medycznych, stomatologicznych oraz fizjoterapeutycznych. Mikroorganizmy ulegają zniszczeniu już po kilku minutach od aplikacji. Specyfik jest odpowiedni do różnych, dostępnych na rynku masek – wystarczy rozpylić na powierzchni maseczki, a następnie pozostawić ją do wyschnięcia. Zabieg trzeba powtórzyć także po każdym czyszczeniu maski.

płyn do dezynfekcji masek

Płyn dezynfekujący z jonami srebra – co musisz wiedzieć?

Znajdujący się w naszej ofercie produkt do dezynfekcji jest bardzo wygodny w użyciu. Praktyczny atomizer ułatwia równomierne nanoszenie specyfiku na powierzchnię maseczki. Preparat w postaci H2O z domieszką srebra można nabyć w opakowaniach aluminiowych i zielonych buteleczkach szklanych. Posiada on atest higieniczny Państwowego Instytutu Higienicznego od 2018 roku, dlatego cieszy się dużym powodzeniem środowiska medycznego. Ciemne opakowanie chroni roztwór przed promieniami słonecznymi. Zalecane warunki do jego przechowywania to: przyciemniona przestrzeń i temperatura od 5 do 25⁰C. Produkty na bazie alkoholu mogą zniszczyć Twoją maseczkę ochronną – wpłynąć na zwiększenie przepuszczalności. To zaproszenie dla szkodliwych drobnoustrojów. Preparat antyseptyczny ze srebrem wykazuje wysokie działanie biobójcze, jednak jest bezpieczny dla włókna masek, ponadto mogą go stosować alergicy i dzieci. Uwaga! Puste opakowania po płynie dezynfekującym  należy umyć wodą i przeznaczyć do recyklingu. Nie zwlekaj, odwiedź nasz sklep i wybierz płyn dezynfekcyjny zawierający jony srebra: srodki-czyszczace.pl. Twoja maska potrzebuje rycerza w srebrnej przyłbicy!