Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /usr/home/ardg/domains/srodki-czyszczace.pl/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme-wordpress/src/MenuWalker.php on line 8
betolix czyszczenie maszyn budowlanych

Wynajmujesz maszyny budowlane? Stosuj Betolix!

Jesteś właścicielem dobrze prosperującej firmy, wynajmującej sprzęt budowlany – dbasz o jego jakość? Stosuj płyny Betolix dedykowane do czyszczenia z cementu. Te profesjonalne preparaty bezpiecznie i skutecznie  oczyszczą z zabrudzeń betonowych, zacieków wapiennych i plam z wszelkiego rodzaju zapraw murarskich nie tylko mniejszy sprzęt (giętarki, młoty, pompy czy zagęszczarki), ale też duże maszyny budowlane jak koparki, walce czy kompresory. Z pomocą preparatu możesz utrzymać w czystości cały asortyment i flotę (wywrotki, naczepy, betonomieszarki samochodowe).

Płyny Betolix – oczyszczamy sprzęt z betonu

Maszyny i samochody, a także wszelkiego typu sprzęt budowlany zarabiają na Ciebie, ale wciąż wymagają czyszczenia i konserwacji. Zanim wynajmiesz wywrotkę, podnośnik czy koparkę, musisz je umyć z zachlapań i cementowych nalotów. To dotyczy także koparek, ładowarek czy dźwigów. Pył wapienny jest bowiem dla nich bardzo szkodliwy, podobnie jak dla silników maszyn i samochodów, które znajdują się w Twojej ofercie. Wyjątkowe preparaty Betolix, dostępne w trzech wariantach pojemnościowych, są niezwykle skuteczne i bezpieczne dla zdrowia Twoich pracowników oraz jakości wydzierżawianych maszyn. W przypadku firm zalecamy płyny w opakowaniach dwudziestolitrowych – są wydajne i pozwalają wyczyścić złogi betonowe z naprawdę dużych powierzchni. 

Środki do rozpuszczania betonu – gdzie je kupować?

Beton – destruktory można nabyć w składach budowlanych i magazynach, takich jak Mrówka czy Castorama, jednak osoby prowadzące duże przedsiębiorstwa rzadko mają czas, by się do nich wybrać. Z pomocą przychodzi więc internet (np. Allegro, Ogłaszamy24), ale często szukający, nie wie, który koncentrat wybrać. Zaufaj profesjonalistom i wybierz strony sklepów specjalistycznych. Płyny Betolix, które należą do czołówki preparatów usuwających cement, gips, tynk czy nawet rdzę z metalu oraz innych powierzchni cieszą się dużą popularnością, a dostawa produktów do Twojej firmy jest gratisowa. W ofercie oprócz płynów Betolix i Betolix-x znajdują się też ekologiczne preparaty bio-, których  organiczna formuła sprawia, że bezpiecznie czyszczą z cementu nawet delikatne części samochodu, elementy z włókna szklanego, chromu, aluminium, a także miejsca pokryte gumą i lakierem. 

Płyn rozpuszczający beton – jak go bezpiecznie używać?

BETOLIX to silny środek o unikatowym działaniu, a proces oczyszczenia brudu z koparek, wyciągarek i dźwigów nie trwa zbyt długo! Skład cieczy sprawia, że podczas użycia dochodzi do obniżania się jej napięcia powierzchniowego, co umożliwia skuteczne wnikanie cząsteczek płynu w nawet bardzo głębokie zaschnięte pokłady betonu. Na działanie preparatu czekamy około 3 minut, potem po prostu zmywamy wszystko wodą. W przypadku grubych warstw cementu trzeba będzie prawdopodobnie procedury powtórzyć, ale sukces z Betolixem jest gwarantowany. BETOLIX to najbezpieczniejszy na rynku środek do rozpuszczania betonu. Jego wyjątkowa formuła nie działa agresywnie na skórę i nie wydziela przykrego zapachu, dzięki czemu jest konkurencyjny dla dostępnych płynów czyszczących. Chcesz pozbyć się grudek betonowych, wapna, gipsu czy rdzy z elementów wyposażenia murarskiego, maszyn i samochodów, zadzwoń  513230770 lub napisz  zamow@srodki-czyszczace.pl

betolix, beton